Jeckiboy has logged 27 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Jackass: The Movie

Jackass: The Movie

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Dude, Where's My Car?

Dude, Where's My Car?

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Beowulf

Beowulf

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Love Witch

The Love Witch

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Beach Bum

The Beach Bum

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Strangers on a Train

Strangers on a Train

1951
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Memories of My Body

Memories of My Body

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Party Monster

Party Monster

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Teenage Zombies

Teenage Zombies

1960
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Revenge of the Virgins

Revenge of the Virgins

1958
×
Read the review Edit this entry  
15
The Wild Bunch

The Wild Bunch

1969
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
My Darling Clementine

My Darling Clementine

1946
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Happening

The Happening

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Fort Apache

Fort Apache

1948
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Batman & Robin

Batman & Robin

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Batman Forever

Batman Forever

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★★
Edit this entry  
06
All That Jazz

All That Jazz

1979
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Wagon Master

Wagon Master

1950
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Prom

The Prom

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Terror of Tiny Town

The Terror of Tiny Town

1938
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
02
Batman Returns

Batman Returns

1992
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Superman

Superman

1978
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Prom

The Prom

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry