• Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★½

  • South Park Vaccination Special

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Us Again

  • Chaos Walking

    ★½

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Cookie Num Num

  • Dancing with the Cars

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

  • A Day in the Life of the Dead

  • Chore Day - The Incredibles Way

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

  • Soul of the City

  • Dory Finding

  • Unparalleled Parking

  • To Fitness and Beyond

  • WandaVision

    ★★★½

  • Music

    ★½

  • Tiger

    ★★★

  • Pretend It's a City

    ★★★

  • The Dry

    ★★★

  • Death to 2020

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • A Recipe for Seduction

  • Let Them All Talk

    ★★★★

  • The Midnight Sky

    ★★

  • Monster Hunter

    ★★★½

  • The Prom

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★

  • Mank

    ★★★½

  • The Craft: Legacy

    ★★½

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • The Empty Man

    ★★★

  • Pixie

    ★★½

  • Nocturne

    ★★★

  • Evil Eye

    ★★½

  • Soul

    ★★★★

  • French Exit

    ★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Black Box

    ★★½

  • South Park: The Pandemic Special

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★½

  • This Is Paris

    ★★½

  • Penguin Bloom

    ★★½

  • Another Round

    ★★★½

  • Shadow in the Cloud

    ★½

  • Ammonite

  • Nomadland

    ★★★★½

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★½

  • The Furnace

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★

  • Antebellum

    ★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • The New Mutants

    ★★

  • Tenet

    ★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★½

  • The Tax Collector

    ★★

  • An American Pickle

    ★★

  • Rick and Morty vs. Genocider