• Voyage of the Rock Aliens

    ★★★★

  • Ritual

  • The Red Queen Kills Seven Times

    ★★★

  • The Tomb of Ligeia

    ★★★

  • Tenebre

    ★★★½

  • Beware! The Blob

    ½

  • Of Flies and Maggots

    ★★★½

  • The Haunted Palace

    ★★★½

  • Kitten with a Whip

    ★★½

  • Eleven Days, Eleven Nights

    ★★★

  • Terror-Creatures from the Grave

    ★½

  • The Dirt Bike Kid

    ★½

  • Inferno of Torture

    ★★★

  • The Headless Ghost

  • Shadow in the Cloud

  • Phantasm: Ravager

  • Te Deseo Lo Mejor

    ½

  • House on the Edge of the Park

    ★★★