Jakob has logged 11 entries for films during November 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Fantastic Planet

Fantastic Planet

1973
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Murder Party

Murder Party

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Voices

The Voices

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Suspiria

Suspiria

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Enemy

Enemy

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Rosemary's Baby

Rosemary's Baby

1968
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Mandy

Mandy

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Grinch

The Grinch

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Under the Skin

Under the Skin

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
No Country for Old Men

No Country for Old Men

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Hug

The Hug

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry