• Ajeeb Daastaans

    ★★★

  • SANKARA

  • Joji

    ★★★½

  • Irul

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★½

  • The Great Indian Kitchen

    ★★★½

  • Tribhanga

    ★★★

  • We Demand Tomorrow

  • The Creative Process

  • Talia

  • Mank

    ★★★

  • Wichita

  • The Empty Man

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Tenet

    ★★★

  • The Choice of the Artist

  • Host

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Bulldog

  • Martin Scorsese's Quarantine Short Film

  • Charlie Brooker's Antiviral Wipe

  • The Wrong Missy

    ★★★½

  • Capone

    ★★½

  • New York New York

  • s01e03

    ★★★½

  • A Parks and Recreation Special

  • I've Been Afraid

  • Some Kind of Connection

  • France Against the Robots

  • Inventing the Future

    ★★★

  • Days

    ★★★★

  • The Woman Who Ran

    ★★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★½

  • Nasir

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★

  • Goldman v Silverman

  • Sillu Karupatti

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • 6 Underground

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★

  • The Irishman: In Conversation

  • Dark Waters

    ★★★½

  • Richard Jewell

    ★★★★½

  • Chasing Dream

    ★★★

  • The Forest of Love

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Asuran

    ★★★½

  • Gemini Man

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • AI

  • 3 from Hell

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★

  • Martin Eden

    ★★★★

  • Ema

    ★★★½

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★

  • GUO4

  • Ad Astra

    ★★★

  • Vitalina Varela

    ★★★½

  • Anima

  • Midsommar

    ★★★

  • To the Ends of the Earth

    ★★★★½

  • Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese

    ★★★½

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

  • Black Mirror: Smithereens

  • Black Mirror: Striking Vipers