Caitlin has logged 18 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
★★★★½
Edit this entry  
26
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
26
Supernova

Supernova

2020
×
★★★★
Edit this entry  
20
We're the Millers

We're the Millers

2013
×
★★★½
Edit this entry  
20
Luca

Luca

2021
×
★★★★
Edit this entry  
19
Bridesmaids

Bridesmaids

2011
×
★★★★
Edit this entry  
19
The Father

The Father

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
How to Be Single

How to Be Single

2016
×
★★★½
Edit this entry  
13
The Hitman's Bodyguard

The Hitman's Bodyguard

2017
×
★★★
Edit this entry  
12
Hairspray

Hairspray

2007
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
12
Dream Horse

Dream Horse

2020
×
★★★½
Edit this entry  
11
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
What's Your Number?

What's Your Number?

2011
×
★★★½
Edit this entry  
05
Cruella

Cruella

2021
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
04
The Intern

The Intern

2015
×
★★★★
Edit this entry  
02
Cruella

Cruella

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Cruella

Cruella

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry