teresa has logged 12 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Good Time

Good Time

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
V for Vendetta

V for Vendetta

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Howl's Moving Castle

Howl's Moving Castle

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Jumanji

Jumanji

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Welcome to Marwen

Welcome to Marwen

2018
×
Read the review Edit this entry  
11
Mo Gilligan: Momentum

Mo Gilligan: Momentum

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Seven Psychopaths

Seven Psychopaths

2012
×
★★★
Edit this entry  
07
Inside Man

Inside Man

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Mulan

Mulan

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Boogie Nights

Boogie Nights

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry