• Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★

  • Jurassic World

    ★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★½

  • Cars 3

    ★★★

  • Moana

    ★★★½

  • Saving Private Ryan

    ★★★★

  • Alice Doesn't Live Here Anymore

    ★★★

  • Silence

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • Raising Arizona

    ★★★★

  • O Brother, Where Art Thou?

    ★★★★

  • Moneyball

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★½

  • The Tender Bar

    ★★½

  • Eternals

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★