jacobspooner has logged 15 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
My Blueberry Nights

My Blueberry Nights

2007
×
★★★½
Edit this entry  
27
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Wizards of Waverly Place: The Movie

Wizards of Waverly Place: The Movie

2009
×
Edit this entry  
26
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
18
Good Kids

Good Kids

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★½
Edit this entry  
16
Batman Forever

Batman Forever

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Love, Rosie

Love, Rosie

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Tenet

Tenet

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Matthias & Maxime

Matthias & Maxime

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry