Sort by

JacWac has logged 11 entries for films during August 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
In a Heartbeat

In a Heartbeat

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
21
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
21
The Hitman's Bodyguard

The Hitman's Bodyguard

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
14
Annabelle: Creation

Annabelle: Creation

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Lights Out

Lights Out

2013
×
★★★★½
Edit this entry  
13
The Young Pope

The Young Pope

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
13
Kung Pow: Enter the Fist

Kung Pow: Enter the Fist

2002
×
★★★★½
Edit this entry  
13
Sharknado 5: Global Swarming

Sharknado 5: Global Swarming

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
09
Big Little Lies

Big Little Lies

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
06
Detroit

Detroit

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
04
Unbreakable

Unbreakable

2000
×
★★★★★
Edit this entry