• The Avengers

    ★★★★

  • Insomnia

    ★★★★

  • Memento

    ★★★★★

  • Following

    ★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★★½

  • Les Misérables

    ★★★½

  • I Am Legend

    ★★★½

  • The Matrix Reloaded

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • GoldenEye

    ★★★½

  • Catch Me If You Can

    ★★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Spider-Man 2

    ★★★★½