• A Journal for Jordan

  • Spider-Man: No Way Home

    ★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • A Man Named Scott

  • The Tender Bar

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★½

  • The Death of David Cronenberg

  • Dune

    ★★½

  • Malignant

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • Worlds

    ★★★★½

  • Val

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★½

  • ANTICLIMAX INHUMANS MOREEROTIC FEMALE ORGASM ANALOG MIX x RIOT! RIOT! RIOT!

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Exterminate All the Brutes

  • Mortal Kombat

  • PXE

  • Bad Trip

  • Godzilla vs. Kong

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • perfectCondition((GENUINE))

  • Uncanny Valley

  • Long Toast

  • Wonder Woman 1984

    ½

  • Looking at the World in a New Way: The Making of Tenet

  • Monster Hunter

    ★★★

  • Yung Lean: In My Head

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Belushi

  • Soul

  • Tenet

    ★★★★★

  • You Cannot Kill David Arquette

  • Hamilton

    ½

  • Coming Out

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ½

  • Capone

  • Undertaker: The Last Ride

  • Azaadi

  • My Octopus Teacher

    ★★

  • Wave Sounds

  • Palm Springs

    ★★

  • Spree

    ★★★

  • It's a Nice Day Outside

  • Goldman v Silverman

  • The Lighthouse: A Dark & Stormy Tale

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • Little Women

  • 1917

  • The Irishman: In Conversation

  • Klaus

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • Hazbin Hotel

  • The Fall

  • Watchmen

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • The Irishman

  • 3 from Hell

    ★★★★

  • Guns Akimbo

    ½

  • Jojo Rabbit