• UFC 264: Poirier vs. McGregor 3

  • Black Widow

    ★★★

  • The Good, The Bart, and The Loki

  • Luca

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Creating an Army of the Dead

    ★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★½

  • 22 vs. Earth

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Why Did You Kill Me?

  • Save Ralph

  • Bad Trip

    ★★★

  • Soul, Improvised

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • One Year

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Nate Bargatze: The Greatest Average American

  • POST- @ANGEL (IMG_5466)

  • Rumi and His Roses

  • Young Forever

  • CODE NAME: Nagasaki

    ★★★★★

  • Molly Dane

    ★½

  • Post Office

    ★★★★

  • Morning Sickness in the USA

    ★★★

  • Each Other

    ★★★

  • Desert Air

  • The Long Fall

  • Cubicle

  • Cookie Num Num

  • Dancing with the Cars

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

  • A Day in the Life of the Dead

  • Chore Day - The Incredibles Way

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

  • Soul of the City

  • Dory Finding

    ★★½

  • Unparalleled Parking

    ★★½

  • To Fitness and Beyond

    ★½

  • WandaVision

    ★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★½

  • Crack: Cocaine, Corruption & Conspiracy

    ★★★★

  • Bobo the Monkey

  • Squirming

  • Best of Stand-up 2020

  • Death to 2020

    ★★

  • News of the World

    ★★★½

  • Burrow

    ★★★★

  • Rhys Nicholson: Live at the Athenaeum

  • Long Toast

    ★½

  • First Light

    ★★★

  • Mountain Lodge

  • Ari Eldjárn: Pardon My Icelandic

  • Waiting

  • A Concerto Is a Conversation

    ★★★★½

  • Two Distant Strangers

  • Puparia

    ★★★★

  • Happiest Season

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

  • The Birth of Valerie Venus

    ★½

  • Life

    ½