iuliana93 has logged 24 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Below

Below

2002
×
★★
Edit this entry  
28
Time Trap

Time Trap

2017
×
★★★
Edit this entry  
26
Blood Red Sky

Blood Red Sky

2021
×
★★★½
Edit this entry  
26
One Missed Call

One Missed Call

2008
×
★★★½
Edit this entry  
26
House of Wax

House of Wax

2005
×
★★★
Edit this entry  
22
Urban Legend

Urban Legend

1998
×
★★½
Edit this entry  
21
Pulse

Pulse

2006
×
★★
Edit this entry  
21
FearDotCom

FearDotCom

2002
×
★★½
Edit this entry  
21
A Classic Horror Story

A Classic Horror Story

2021
×
★★½
Edit this entry  
20
Dead End

Dead End

2003
×
★★★
Edit this entry  
13
The Superdeep

The Superdeep

2020
×
★★
Edit this entry  
11
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★★★
Edit this entry  
09
Till Death

Till Death

2021
×
★★
Edit this entry  
08
Final Destination 5

Final Destination 5

2011
×
★★★
Edit this entry  
04
The Final Destination

The Final Destination

2009
×
★½
Edit this entry  
04
Final Destination 3

Final Destination 3

2006
×
★★★★
Edit this entry  
04
Awake

Awake

2021
×
Edit this entry  
04
Final Destination 2

Final Destination 2

2003
×
★★★★
Edit this entry  
04
Drag Me to Hell

Drag Me to Hell

2009
×
★★★
Edit this entry  
02
Willow Creek

Willow Creek

2013
×
½
Edit this entry  
02
The 8th Night

The 8th Night

2021
×
★★½
Edit this entry  
02
Final Destination

Final Destination

2000
×
★★★★
Edit this entry  
01
The Taking of Deborah Logan

The Taking of Deborah Logan

2014
×
★★★★
Edit this entry  
01
Interview with the Vampire

Interview with the Vampire

1994
×
★★
Edit this entry