Dania B has logged 20 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
15
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
03
Tully

Tully

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
The Neon Demon

The Neon Demon

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
I'm No Longer Here

I'm No Longer Here

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Eyes Wide Shut

Eyes Wide Shut

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Thelma

Thelma

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Thelma

Thelma

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
20
Spirited Away

Spirited Away

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Howl's Moving Castle

Howl's Moving Castle

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Enter the Void

Enter the Void

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Platform

The Platform

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
mother!

mother!

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
We Need to Talk About Kevin

We Need to Talk About Kevin

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Two Popes

The Two Popes

2019
×
★★★½
Edit this entry  
20
1917

1917

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Lost Girl

Lost Girl

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Jexi

Jexi

2019
×
½
Read the review Edit this entry