Aaron has logged 41 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
EverAfter

EverAfter

1998
×
★★½
Edit this entry  
26
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★½
Edit this entry  
26
Dear Evan Hansen

Dear Evan Hansen

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
25
Old

Old

2021
×
★★★½
Edit this entry  
22
The Stylist

The Stylist

2020
×
★★★½
Edit this entry  
21
In the Heart of the Sea

In the Heart of the Sea

2015
×
★½
Edit this entry  
20
Candyman

Candyman

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Edge of Seventeen

The Edge of Seventeen

2016
×
★★★★
Edit this entry  
19
Begin Again

Begin Again

2013
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
19
Song One

Song One

2014
×
★½
Edit this entry  
19
Finding Dory

Finding Dory

2016
×
★★½
Edit this entry  
19
Finding Nemo

Finding Nemo

2003
×
★★★½
Edit this entry  
18
The Voyeurs

The Voyeurs

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Come From Away

Come From Away

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
18
Superbad

Superbad

2007
×
★★½
Edit this entry  
17
The Card Counter

The Card Counter

2021
×
★★★½
Edit this entry  
16
The Dry

The Dry

2020
×
★★★½
Edit this entry  
15
Wild Rose

Wild Rose

2018
×
★★★
Edit this entry  
14
Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
13
ariana grande: excuse me, i love you

ariana grande: excuse me, i love you

2020
×
★★½
Edit this entry  
12
Kate

Kate

2021
×
★★★
Edit this entry  
12
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
12
La La Land

La La Land

2016
×
★★★½
Edit this entry  
11
Malignant

Malignant

2021
×
★★★½
Edit this entry  
11
War Horse

War Horse

2011
×
★½
Edit this entry  
11
RBG

RBG

2018
×
★★★½
Edit this entry  
10
On the Basis of Sex

On the Basis of Sex

2018
×
★★
Edit this entry  
09
Creed II

Creed II

2018
×
★★★½
Edit this entry  
08
Jack Reacher: Never Go Back

Jack Reacher: Never Go Back

2016
×
★★
Edit this entry  
07
The Fountain

The Fountain

2006
×
★★★
Edit this entry  
05
Enchanted

Enchanted

2007
×
★★★★
Edit this entry  
05
Cinderella

Cinderella

2021
×
½
Edit this entry  
05
Black Is King

Black Is King

2020
×
★★★½
Edit this entry  
05
Gladiator

Gladiator

2000
×
★★★
Edit this entry  
04
Firebird

Firebird

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Brokeback Mountain

Brokeback Mountain

2005
×
★★★★½
Edit this entry  
04
Vivo

Vivo

2021
×
★½
Edit this entry  
04
Abominable

Abominable

2019
×
★★★½
Edit this entry  
03
Stardust

Stardust

2007
×
★★★½
Edit this entry  
03
John and the Hole

John and the Hole

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
Black Box

Black Box

2020
×
★★½
Edit this entry