• No Sudden Move

    ★★★½

  • Time

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Palmer

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion Special

    ★★★★

  • A Space in Time

    ★★★★

  • Rebecca

    ★★★

  • Soul

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Nowhere Special

    ★★★★

  • Run Hide Fight

    ★★½

  • Daughter

    ★★★½

  • The Bigger Picture

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • The Tax Collector

    ★★½

  • Outside

  • Vampire Virus

    ★½

  • Millennial Killer

  • Survive the Night

    ★½

  • A Parks and Recreation Special

    ★★★½

  • Quiz

    ★★★½

  • Mandem

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • Survival Skills

    ★★★½

  • Bloodshot

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Mogul Mowgli

    ★★★★

  • Palindrome

    ★½

  • The Father

    ★★★★

  • The Rhythm Section

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • The Courier

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • The Truth Will Out

  • Underwater

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Bombshell

    ★★★½

  • 6 Underground

    ★★½

  • 1917

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Dark Waters

    ★★★½

  • Richard Jewell

    ★★★½

  • I Am an Addict

  • Queen & Slim

    ★★★

  • The Good Liar

    ★★★

  • Klaus

    ★★★½

  • 21 Bridges

    ★★★

  • Countdown

    ★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½

  • Dead Air

  • Gemini Man

    ★★

  • The Irishman

    ★★★½

  • Fractured

    ★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★½

  • Jungleland

    ★★★½

  • National Theatre Live: Fleabag

    ★★★★

  • Guns Akimbo

    ★★★

  • Bad Education

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Just Mercy

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Motherless Brooklyn

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • The Informer

    ★★★