• Joker

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★

  • Interstellar

    ★★★★

  • Inception

    ★★★

  • The Dark Knight

    ★★★★

  • Pulp Fiction

    ★★★★★