• The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Night of the Animated Dead

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • 9/11: Inside the President's War Room

    ★★★½

  • Being James Bond

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Fear and Loathing in Aspen

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Hollywood Bulldogs: The Rise and Falls of the Great British Stuntman

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Stowaway

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Sir Alex Ferguson: Never Give In

    ★★★★

  • Creation Stories

    ★½

  • Allen v. Farrow

    ★★★

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★½

  • The Mauritanian

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • How It Ends

    ★★★½

  • In the Earth

    ★★★★½

  • Censor

    ★★★★½

  • Breaking News in Yuba County

    ★★★

  • The Little Things

    ★★★★

  • It's a Sin

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • News of the World

    ★★★★

  • The Grand Tour Presents: A Massive Hunt

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★★★

  • Lost at Christmas

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Closed for Storm

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Delia Derbyshire: The Myths And Legendary Tapes

    ★★★½

  • The Show

    ★★★

  • Fatman

    ★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • On the Rocks

    ★★★½

  • Girl

    ★★½

  • Wildfire

    ★★★

  • The Third Day

    ★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★★½

  • Another Round

    ★★★★½

  • Shadow in the Cloud

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • Ammonite

    ★★★★

  • The Way I See It

    ★★★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★½

  • Robin's Wish

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★½

  • Slaxx

    ★★★★

  • Class Action Park

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★★★

  • Greenland

    ★★★½

  • Showbiz Kids

    ★★★★

  • Money Plane

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Greyhound

    ★★★★

  • Sputnik

    ★★★★