Hayley has logged 27 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
11
Encanto

Encanto

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Eternals

Eternals

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Holiday

The Holiday

2006
×
★★★½
Edit this entry  
17
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★½
Edit this entry  
07
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Thor

Thor

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Haunted Mansion

The Haunted Mansion

2003
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Luca

Luca

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Neon Demon

The Neon Demon

2016
×
Read the review Edit this entry  
25
Akira

Akira

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Young Frankenstein

Young Frankenstein

1974
×
★★★★
Edit this entry  
22
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
14
Cinderella

Cinderella

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Chef

Chef

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Where'd You Go, Bernadette

Where'd You Go, Bernadette

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Soul

Soul

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry