• Run

    ★★

  • Freaky

  • Hubie Halloween

  • Black Box

  • American Pie Presents: Girls' Rules

  • Vampires vs. the Bronx

  • Little Fish

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

  • Sightless

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★

  • On the Rocks

    ★★

  • Lovers Rock

    ★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★★

  • I Care a Lot

  • Ammonite

    ★★

  • Nomadland

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Unpregnant

    ★★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

  • One Night in Miami...

    ★★★

  • The Man Who Sold His Skin

    ★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★½

  • The Human Voice

  • Quo vadis, Aida?

    ★★★★

  • Antebellum

  • Love, Guaranteed

  • Reindeer Games

    ½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • The Binge

    ★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★½

  • The New Mutants

    ★★

  • Slaxx

    ★★

  • Tenet

    ★★★

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★

  • A New York Christmas Wedding

  • An American Pickle

    ★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★★

  • Black Is King

  • Greenland

  • Fatal Affair

    ½

  • Hamilton

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • The Rental

    ★★

  • You Should Have Left

  • If Anything Happens I Love You

  • Infamous

  • The King of Staten Island

    ★★

  • Good Boy

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • I May Destroy You

  • Becky

    ★★

  • The High Note

    ★★

  • The Half of It

    ★★★

  • All Day and a Night

    ★★

  • Dangerous Lies

  • Middleditch & Schwartz

  • 12 Hour Shift

    ★★

  • The Lost Husband

    ½

  • Uncorked

    ★★★

  • Hooking Up

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

    ★★

  • The Hunt

    ★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★

  • Crawlers

  • Alone