Sort by

HrutkaPal has logged 21 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Old

Old

2021
×
★★½
Edit this entry  
30
Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

2021
×
★★★½
Edit this entry  
28
Ong Bak: Muay Thai Warrior

Ong Bak: Muay Thai Warrior

2003
×
★★½
Edit this entry  
27
Becsúszó szerelem

Becsúszó szerelem

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Dead Shack

Dead Shack

2017
×
★★★
Edit this entry  
21
You've Got Mail

You've Got Mail

1998
×
★★★½
Edit this entry  
19
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Inside Out

Inside Out

2015
×
★★★★
Edit this entry  
18
Garbage Theory

Garbage Theory

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Warcraft

Warcraft

2016
×
★★★½
Edit this entry  
16
Voyage of the Rock Aliens

Voyage of the Rock Aliens

1984
×
Edit this entry  
15
The Punisher

The Punisher

1989
×
★★★
Edit this entry  
13
Hell Squad

Hell Squad

1986
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Strippers vs. Werewolves

Strippers vs. Werewolves

2012
×
★½
Edit this entry  
10
Freaky

Freaky

2020
×
★★★
Edit this entry  
08
Nobody

Nobody

2021
×
★★★★
Edit this entry  
07
We Are Marshall

We Are Marshall

2006
×
★★★½
Edit this entry  
06
Shrek 2

Shrek 2

2004
×
★★★★
Edit this entry  
03
Peter Rabbit 2: The Runaway

Peter Rabbit 2: The Runaway

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Pat and Mat in a Movie

Pat and Mat in a Movie

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry