• Shazam! Fury of the Gods

  • Spider-Man: No Way Home

  • Lostboxes

    ★★★★

  • AWARENESS

    ★★★★

  • The Quiet Rise of Sol

  • Cube

  • Venom: Let There Be Carnage

  • The Curse of Humpty Dumpty

    ★★

  • Goodbye, Playground

    ★★★★

  • Fixing Daisy

  • Bugbear

    ★★★★

  • YGGDRASILL

    ★★★★

  • Taco Tuesday

    ★★★★

  • Gack

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Black Widow

  • Eye Candy

    ★★★★

  • Murder!

    ★★★★

  • Inverse Daisies

    ★★★★

  • The Rule of Three

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★½

  • Ape vs. Monster

    ★★½

  • Justice Society: World War II

    ★★★½

  • dream a little dream of me

    ★★

  • Mirror Mirror

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★½

  • No One!

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

  • AEW Revolution 2021

    ★★

  • Grandma's Best Friends

    ★★★★

  • Roll (1&2)

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★★½

  • - celia’s dream -

    ★★★

  • Fatale

    ★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • i just want to dream like everyone else

    ★★★

  • The Chippie

    ★★½

  • Deep Blue | Down the Rabbit Hole

    ★★★★

  • KAOS

    ★★★½

  • They Live Inside Us

    ★★

  • Wake Up

    ★★★★

  • Miraculous World: New York, United HeroeZ

    ★★★★

  • The Scientist

    ★★½

  • Invidia

    ★★★½

  • Snake Dick

    ★★★½

  • Infracktion

    ★½

  • WHAT CODEC SHOULD I USE?

    ★★★★

  • Guest

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • The New Mutants

    ★★★½

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★★½

  • We Die Alone

    ★★★½

  • The Surrogate

    ★★★½

  • Upside-Down Magic

    ★½

  • Feeder

    ★★½

  • Spare Parts

    ★★★

  • Vampire Virus

    ★★★½

  • the calm before

    ★★★½

  • The Three Men You Meet at Night

    ★★★

  • i think i love u

    ★★★½

  • Scoob!

    ★★

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★

  • LEGO DC: Shazam! Magic and Monsters

    ★★★★

  • I've Been Afraid

    ★★½

  • The Droving

    ★★★★

  • An Evil Tale

    ★★★★

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★★

  • Junky

    ★★★

  • Atomic Ed

    ★★★

  • Trolls World Tour

    ★★★