• The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Memoria

    ★★★★

  • Parting Glances

    ★★★★★

  • Strange Culture

    ★★★

  • The Field Guide to Evil

    ★★

  • Non-Fiction

    ★★★½

  • Wild Grass

    ★★★★

  • Around a Small Mountain

    ★★★½

  • Death Valley

    ★½

  • The World Beyond

    ★★★½

  • Such Good Friends

    ★★½

  • Skidoo

    ★★

  • The Blood on Satan's Claw

    ★★★★

  • Eyes of Fire

    ★★★★

  • The Day After

    ★★★½

  • Freak Orlando

    ★★★½

  • Ticket of No Return

    ★★★

  • Radio On

    ★★★★