bel has logged 11 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Minari

Minari

2020
×
Read the review Edit this entry  
24
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★½
Edit this entry  
24
The Cabinet of Dr. Caligari

The Cabinet of Dr. Caligari

1920
×
★★½
Edit this entry  
23
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★★½
Edit this entry  
19
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
17
Rashomon

Rashomon

1950
×
★★★
Edit this entry  
14
Twin Peaks: Fire Walk with Me

Twin Peaks: Fire Walk with Me

1992
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Twilight Saga: Eclipse

The Twilight Saga: Eclipse

2010
×
★★★
Edit this entry  
11
Citizen Kane

Citizen Kane

1941
×
★★★★
Edit this entry  
02
Inception

Inception

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry