big man holly has logged 11 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Snatch

Snatch

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
F9

F9

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Scooby-Doo

Scooby-Doo

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Dog Day Afternoon

Dog Day Afternoon

1975
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Hunt

The Hunt

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Schindler's List

Schindler's List

1993
×
★★★★½
Edit this entry  
04
The Hateful Eight

The Hateful Eight

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Tenet

Tenet

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Seven Psychopaths

Seven Psychopaths

2012
×
★★★½
Edit this entry  
01
Rush

Rush

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry