atul has logged 14 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
25
Vanilla Sky

Vanilla Sky

2001
×
★★
Edit this entry  
24
Midnight in Paris

Midnight in Paris

2011
×
★★★½
Edit this entry  
22
Summer of 85

Summer of 85

2020
×
★★½
Edit this entry  
22
Words on Bathroom Walls

Words on Bathroom Walls

2020
×
★★★★
Edit this entry  
19
Awake

Awake

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Fatherhood

Fatherhood

2021
×
★★★
Edit this entry  
18
Luca

Luca

2021
×
★★★½
Edit this entry  
18
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
17
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★★
Edit this entry  
14
Melancholia

Melancholia

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Infinite

Infinite

2021
×
★★
Edit this entry  
03
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Mare of Easttown

Mare of Easttown

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry