Sort by

Harrison has logged 24 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Third Murder

The Third Murder

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Egon Schiele: Death and the Maiden

Egon Schiele: Death and the Maiden

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Tag

Tag

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Great Gatsby

The Great Gatsby

1974
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Won't You Be My Neighbor?

Won't You Be My Neighbor?

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Bao

Bao

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
In the Mood for Love

In the Mood for Love

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Ocean's Eleven

Ocean's Eleven

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Revolution: New Art for a New World

Revolution: New Art for a New World

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Bye Bye Germany

Bye Bye Germany

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Ninja Terminator

Ninja Terminator

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Minnie the Moocher

Minnie the Moocher

1932
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Nine to Five

Nine to Five

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Ocean's Eleven

Ocean's Eleven

1960
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Oh Lucy!

Oh Lucy!

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Time to Die

Time to Die

1966
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Ali G Indahouse

Ali G Indahouse

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Kill Bill: Vol. 2

Kill Bill: Vol. 2

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Kill Bill: Vol. 1

Kill Bill: Vol. 1

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert

The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert

1994
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Antonio Lopez 1970: Sex Fashion & Disco

Antonio Lopez 1970: Sex Fashion & Disco

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Bye Bye Germany

Bye Bye Germany

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
A Futile and Stupid Gesture

A Futile and Stupid Gesture

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry