• Broken City

    ★★

  • Zero Dark Thirty

    ★★★★

  • Django Unchained

    ★★★★½

  • Lincoln

    ★★★★

  • Flight

    ★★

  • Skyfall

    ★★★★★

  • End of Watch

    ★★★

  • Seven Psychopaths

  • Dredd

    ★★½

  • The Queen of Versailles

    ★★★★

  • Mystic River

    ★★★★

  • The Perfect Storm

    ★★★