• Malignant

  • Marlon Wayans: You Know What It Is

    ★★

  • Nine Perfect Strangers

    ★★½

  • Respect

    ★★★

  • America: The Motion Picture

    ★★★

  • False Positive

    ★★

  • Infinite

    ★★

  • Loki

    ★★★½

  • In the Heights

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Oxygen

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

  • Mare of Easttown

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Nobody

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

  • Cherry

    ★★½

  • Crisis

    ★½

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★½

  • Silk Road

    ★½

  • Behind Her Eyes

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Tom & Jerry

  • The Mauritanian

    ★★★½

  • Pilots

  • Bliss

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Hive

    ★★★

  • Fire in the Mountains

    ★★★

  • Users

    ★★

  • Misha and the Wolves

    ★★★½

  • We're All Going to the World's Fair

  • Marvelous and the Black Hole

    ★★★½

  • First Date

    ★★★

  • Jockey

    ★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★½

  • Land

    ★★★

  • The Blazing World

    ★★

  • Mayday

    ★★★½

  • Together Together

    ★★★½

  • The Dog Who Wouldn't Be Quiet

    ★★½

  • Coming Home in the Dark

    ★★½

  • Writing With Fire

  • Cusp

  • Ma Belle, My Beauty

    ★★½

  • Searchers

    ★★

  • El Planeta

    ★★★

  • Eight for Silver

    ★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★

  • R#J

    ★★

  • Wild Indian

    ★★★½

  • Superior

    ★★★

  • Passing

    ★★★½

  • Prime Time

    ★★½

  • Mass

    ★★★½

  • Below Zero

    ★★½

  • Palmer

    ★★½

  • Luzzu

    ★★★½

  • Strawberry Mansion

    ★★½

  • Knocking

    ★★½

  • Mother Schmuckers

    ★★

  • On the Count of Three

    ★★★★