• The Central Park Five

    ★★★½

  • Battleship

  • Dogtooth

    ★★★★½

  • Drowning by Numbers

    ★★★★

  • The Cook, the Thief, His Wife & Her Lover

    ★★★½

  • Lost Highway

    ★★★★

  • The Hunger Games

    ★★★½

  • But I'm a Cheerleader

    ★★★★★

  • Bull Durham

    ★★★★★

  • Solaris

    ★★★★★

  • Mulholland Drive

    ★★★★★