• Jackass Number Two

    ★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Throw Momma From the Train

    ★★★★

  • Jackass: The Movie

    ★★★½

  • The Last Picture Show

    ★★★★★

  • X-Men: The Last Stand

    ★★★

  • The Punisher

    ★★★½

  • Wild Things

    ★★★★

  • Spy

    ★★★½

  • I Still Know What You Did Last Summer

    ★★★½

  • I Know What You Did Last Summer

    ★★★★

  • The Mask of Zorro

    ★★★★

  • Belle

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • The Faculty

    ★★★★

  • Event Horizon

    ★★★★

  • First Sunday

    ★★½

  • Fast Times at Ridgemont High

    ★★★★