• The Creatures

    ★★★★

  • French Exit

    ★★★½

  • 2 or 3 Things I Know About Her

    ★★★★

  • Memories of Prison

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Chess Game of the Wind

    ★★★★½

  • Io Island

    ★★★★

  • The Surrogate Woman

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★★

  • Comfort and Joy

    ★★★½

  • They Don't Wear Black Tie

    ★★★★½

  • She Wore a Yellow Ribbon

    ★★★★

  • All Hands on Deck

    ★★★★½

  • Boyfriends and Girlfriends

    ★★★★★

  • Ga-ga: Glory to the Heroes

    ★★★★

  • The War of the Worlds: Next Century

    ★★★½

  • Golem

    ★★★½

  • O-Bi, O-Ba: The End of Civilization

    ★★★★