• Weekend

    ★★★½

  • The Awakening

    ★★★

  • Hugo

    ★★

  • Seeking Justice

    ★★★

  • The Hunger Games

    ★★

  • Road to Nowhere

    ★★★★

  • J. Edgar

    ★★★½

  • Hobo with a Shotgun

    ½

  • John Carter

    ★★½

  • The Muppets

    ★★★½

  • Young Adult

    ★★

  • The Artist

    ★★★½

  • The Girl with the Dragon Tattoo

    ★★★

  • Carnage

    ★★★½

  • The Descendants

    ★★

  • Le Havre

    ★★★½

  • My Week with Marilyn

    ★★

  • Like Crazy

    ★★★