Sort by

astrid rose has logged 19 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
Read the review Edit this entry  
24
Sx_Tape

Sx_Tape

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
12 Hour Shift

12 Hour Shift

2020
×
Read the review Edit this entry  
22
Lucky

Lucky

2020
×
Read the review Edit this entry  
20
Door III

Door III

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Tales of the Unusual Autumn '13 Special Edition

Tales of the Unusual Autumn '13 Special Edition

2013
×
Edit this entry  
18
The Black Tower

The Black Tower

1987
×
★★★
Edit this entry  
18
Deceit

Deceit

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
The Card Counter

The Card Counter

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Candyman

Candyman

2021
×
Read the review Edit this entry  
13
Blade of the Immortal

Blade of the Immortal

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
12
Crazy Samurai Musashi

Crazy Samurai Musashi

2020
×
Read the review Edit this entry  
12
Malignant

Malignant

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
The Lords of Salem

The Lords of Salem

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Halloween II

Halloween II

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The North Water

The North Water

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Toolbox Murders

Toolbox Murders

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Mangler

The Mangler

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Mechanical Violator Hakaider

Mechanical Violator Hakaider

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry