Sort by

astrid rose has logged 17 entries for films during April 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Exiled

Exiled

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Fury of the Demon

Fury of the Demon

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Possessor

Possessor

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Antrum

Antrum

2019
×
Read the review Edit this entry  
21
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Entrails of a Virgin

Entrails of a Virgin

1986
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Gags The Clown

Gags The Clown

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Underwater

Underwater

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Gretel & Hansel

Gretel & Hansel

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Serenity

Serenity

2019
×
Read the review Edit this entry  
06
Nadja

Nadja

1994
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Cult

Cult

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Tomie: Replay

Tomie: Replay

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Tomie

Tomie

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
P.O.V. A Cursed Film

P.O.V. A Cursed Film

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Night of the Hunted

The Night of the Hunted

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry