Hanan has logged 15 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
09
Amour

Amour

2012
×
★★★★
Edit this entry  
08
Groundhog Day

Groundhog Day

1993
×
★★★½
Edit this entry  
08
Green Book

Green Book

2018
×
★★★½
Edit this entry  
06
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
★★
Edit this entry  
29
Nymphomaniac: Vol. II

Nymphomaniac: Vol. II

2013
×
Edit this entry  
28
Nymphomaniac: Vol. I

Nymphomaniac: Vol. I

2013
×
Edit this entry  
27
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★
Edit this entry  
21
Synecdoche, New York

Synecdoche, New York

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Dancer in the Dark

Dancer in the Dark

2000
×
★★★★
Edit this entry  
18
Blow-Up

Blow-Up

1966
×
★★★★
Edit this entry  
17
Inside Llewyn Davis

Inside Llewyn Davis

2013
×
★★★★
Edit this entry  
16
Misery

Misery

1990
×
★★★★
Edit this entry  
08
An Education

An Education

2009
×
★★★
Edit this entry  
05
Closer

Closer

2004
×
★★★½
Edit this entry  
03
Cold Mountain

Cold Mountain

2003
×
★★★½
Edit this entry