• Christmas Evil

    ★★★★

  • The Testament of Dr. Mabuse

    ★★★★

  • Blue Collar

    ★★★★½

  • Silent Night, Deadly Night Part 2

    ★★

  • A Charlie Brown Thanksgiving

    ★★★★

  • Silent Night, Deadly Night

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Matrix Revolutions

    ★★★½

  • The Matrix Reloaded

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Mike's New Car

    ★★½

  • Smash and Grab

    ★★★

  • Lifted

    ★★★

  • Purl

    ★★½

  • The Matrix

    ★★★★★

  • The Big Clock

    ★★★★

  • Bambi

    ★★★★★

  • Merry Christmas, Mr. Lawrence

    ★★★★½