• I See You

    ★★★

  • The Rental

    ★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Agent Cody Banks

    ★★½

  • Halloween H20: 20 Years Later

    ★½

  • Skyfall

    ★★½

  • Maximum Overdrive

    ★★

  • Halloween

    ★★★

  • Quantum of Solace

    ★★½

  • Casino Royale

    ★★★½

  • Halloween

    ★½

  • The Guilty

    ★★★½

  • The Shining

    ★★★★½

  • Glass

    ★½

  • Split

    ★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Unbreakable

    ★★★★½

  • The Happening

    ★½