halloweenwknd has logged 14 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
When Good Ghouls Go Bad

When Good Ghouls Go Bad

2001
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
School of Rock

School of Rock

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Sky High

Sky High

2005
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Green Room

Green Room

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
Read the review Edit this entry  
10
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Brewster McCloud

Brewster McCloud

1970
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
All the President's Men

All the President's Men

1976
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Midnight Cowboy

Midnight Cowboy

1969
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Werewolves Within

Werewolves Within

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
Read the review Edit this entry