• Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Night Teeth

    ★★★

  • Antlers

    ★★

  • Bingo Hell

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★

  • The Girl Who Killed Her Parents

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

  • Old

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

  • Luca

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★

  • The Djinn

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • How I Met Your Murderer

  • Things Heard & Seen

    ★★★

  • Stowaway

    ★★★

  • Body of the Mined

  • Inferno

    ★★★★

  • Nothing good comes after your 30's

    ★★★

  • O Retrato do Mal

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

  • This Game's Called Murder

    ★★★

  • The Unholy

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

  • The Thing That Ate the Birds

    ★★★

  • Moxie

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★★

  • The Expected

    ★★★

  • Censor

    ★★★★★

  • The Little Things

    ★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Wrong Turn

    ★★

  • Death to 2020

    ★★★

  • Burrow

    ★★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Dashing in December

    ★★★

  • Ménage

    ★★★★

  • Arachnarche

    ★★★

  • What Lies Below

    ★★

  • The Prom

    ★★★

  • Ad Lib

    ★★★★

  • The Call

    ★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Nahjum

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★