🎄🎅 GunnarTheDude 😉 has logged 19 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Luca

Luca

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Hot Rod

Hot Rod

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Pet Sematary

Pet Sematary

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Dog Day Afternoon

Dog Day Afternoon

1975
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Hot Rod

Hot Rod

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Up

Up

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Godfather: Part II

The Godfather: Part II

1974
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Demolition Man

Demolition Man

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Godfather

The Godfather

1972
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The SpongeBob SquarePants Movie

The SpongeBob SquarePants Movie

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Cars

Cars

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Magic of Oz

The Magic of Oz

1963
×
½
Read the review Edit this entry  
07
Barry Lyndon

Barry Lyndon

1975
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Braveheart

Braveheart

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Raiders of the Lost Ark

Raiders of the Lost Ark

1981
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Big Trouble in Little China

Big Trouble in Little China

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
It

It

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry