• West Side Story

    ★★★★½

  • 9

    ★★★★

  • Soñar Robots

    ★★★½

  • Who’s Stopping Us

    ★★★½

  • Hilda's Short Summer

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Terminal Norte

  • Lxs Profanxs

    ★★★½

  • The Broken Glass Theory

    ★½

  • Bosco

    ★★★★

  • Zahorí

    ★★★½

  • Ghosting Gloria

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★½

  • Historia de Otoño

  • McCartney 3, 2, 1

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Anaïs in Love

    ★★★½

  • The Employer and the Employee

    ★★★½

  • Ripples of Life

    ★★★½

  • HEIRS

  • Godzilla vs. Kong

    ★½

  • Ficción

    ★★½

  • Bad Christmas

    ★★★½

  • A Cop Movie

    ★★★½

  • Fabian: Going to the Dogs

    ★★

  • Natural Light

    ★★★

  • Mr. Bachmann and His Class

    ★★★★½

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★

  • The Vault

    ★★★½

  • Petite Maman

    ★★★★

  • Forest: I See You Everywhere

    ★★★

  • What Do We See When We Look at the Sky?

    ★★★★½

  • I'm Your Man

    ★★½

  • Social Hygiene

    ★★★

  • Bad Luck Banging or Loony Porn

    ★★★★

  • Drift Away

    ★★★½

  • Next Door

    ★★★½

  • Introduction

    ★★★½

  • Memory Box

    ★★★

  • Allen v. Farrow

  • The North Wind

    ★½

  • The Mauritanian

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Music

    ★½

  • The Dig

    ★★½

  • Pretend It's a City

    ★★★★

  • Rolling Infinity

  • Survivers

  • News of the World

    ★★★

  • The Midnight Sky

    ★★★

  • The Prom

    ★★½

  • La Penumbra

  • Ma Rainey's Black Bottom

  • Historias de Verano

  • Pasaje de ida

  • Poppy Field

    ★★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★★

  • Mank

    ★★

  • Carmen Vidal, mujer detective

  • The Life Ahead

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Alone

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Run

    ★★½

  • On The Edge

    ★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • El Canto de los Dioses

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Deeper!

    ★★½

  • A Man From Podolsk

    ★★★