• Save Ralph

    ★★

  • Cripta I

  • 2220

  • Mais Perto de Deus

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • All or Nothing: Tottenham Hotspur

  • Tenet

    ★★½

  • 4lgunxs Pibxs

    ★★★

  • Bookanima: Andy Warhol

    ★★★½

  • Those Who Do Not Remember the Past Are Condemned to Repeat It

    ★★★

  • Two War Images

    ★★★★

  • Vermouth

  • If Anything Happens I Love You

    ★★½

  • All Women in the World

    ★★★★

  • Mulan

    ★★

  • Horse Girl

    ★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Miss Americana

    ★★★½

  • Goldman v Silverman

  • My Mom is a Character 3

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Little Women

    ★★★★

  • M8 - When Death Rescues Life

    ★★

  • The First Temptation of Christ

  • Old Earth

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Garden City Beautiful

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★

  • The Platform

    ★★

  • Hustlers

    ★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★½

  • Marriage Story

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Ready or Not

    ★½

  • So The Ghosts Won't Follow Me

    ★★★★

  • Non c'è nessuna Dark Side (atto uno 2007-2019)

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★

  • Dark Phoenix

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Invisible Life

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★

  • I Lost My Body

    ★★★

  • Bacurau

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

  • Shazam!

    ★★½

  • Us

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Varda by Agnès

    ★★★★½

  • Happy Death Day 2U

    ★★★★

  • Synonyms

    ★★★★½

  • Cold Pursuit

  • Freeze Frame

    ★★★½

  • The Souvenir

    ★★★★

  • The Farewell

    ★★★½

  • The Edge of Democracy

    ★½

  • Glass

    ★★½

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • Bumblebee

    ★★★★

  • Telemundo

    ★★★½