GrammyboyXD has logged 28 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Girl on the Train

The Girl on the Train

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Triple Frontier

Triple Frontier

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Love, Death & Robots: Ice Age

Love, Death & Robots: Ice Age

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Love, Death & Robots: Fish Night

Love, Death & Robots: Fish Night

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Love, Death & Robots: The Dump

Love, Death & Robots: The Dump

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Love, Death & Robots: Alternate Histories

Love, Death & Robots: Alternate Histories

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Love, Death & Robots: The Secret War

Love, Death & Robots: The Secret War

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Love, Death & Robots: Blindspot

Love, Death & Robots: Blindspot

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Love, Death & Robots: Shape-Shifters

Love, Death & Robots: Shape-Shifters

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Love, Death & Robots: Lucky 13

Love, Death & Robots: Lucky 13

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Love, Death & Robots: Good Hunting

Love, Death & Robots: Good Hunting

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Love, Death & Robots: Helping Hand

Love, Death & Robots: Helping Hand

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Love, Death & Robots: Zima Blue

Love, Death & Robots: Zima Blue

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
How to Train Your Dragon: The Hidden World

How to Train Your Dragon: The Hidden World

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Love, Death & Robots: Sucker of Souls

Love, Death & Robots: Sucker of Souls

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Love, Death & Robots: Suits

Love, Death & Robots: Suits

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Love, Death & Robots: The Witness

Love, Death & Robots: The Witness

2019
×
Read the review Edit this entry  
18
Love, Death & Robots: Three Robots

Love, Death & Robots: Three Robots

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
18
Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Girl

Girl

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
The Tale

The Tale

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Blockers

Blockers

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
Assassination Nation

Assassination Nation

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
06
Evening Shadows

Evening Shadows

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry