Sort by

graham has logged 30 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Bad Trip

Bad Trip

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
She's All That

She's All That

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
27 Dresses

27 Dresses

2008
×
★★½
Edit this entry  
26
Christopher Robin

Christopher Robin

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Lilo & Stitch

Lilo & Stitch

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Emperor's New Groove

The Emperor's New Groove

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Eat Pray Love

Eat Pray Love

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
My Octopus Teacher

My Octopus Teacher

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
Read the review Edit this entry  
19
A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Freaky Friday

Freaky Friday

2018
×
Read the review Edit this entry  
17
The Luck of the Irish

The Luck of the Irish

2001
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Yes Day

Yes Day

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Cherry

Cherry

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Moana

Moana

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Coming 2 America

Coming 2 America

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Coming to America

Coming to America

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Into the Wild

Into the Wild

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Moxie

Moxie

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
06
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
Read the review Edit this entry  
04
Cheaper by the Dozen 2

Cheaper by the Dozen 2

2005
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Cheaper by the Dozen

Cheaper by the Dozen

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Saint Maud

Saint Maud

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
50 First Dates

50 First Dates

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Charlotte's Web

Charlotte's Web

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Aristocats

The Aristocats

1970
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
The United States vs. Billie Holiday

The United States vs. Billie Holiday

2021
×
★★
Read the review Edit this entry