Abbie has logged 26 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Paranormal Activity: The Ghost Dimension

Paranormal Activity: The Ghost Dimension

2015
×
★★
Edit this entry  
24
Paranormal Activity: The Marked Ones

Paranormal Activity: The Marked Ones

2014
×
★★½
Edit this entry  
24
Paranormal Activity 4

Paranormal Activity 4

2012
×
½
Edit this entry  
22
The Host

The Host

2006
×
★★★★½
Edit this entry  
22
Paranormal Activity 3

Paranormal Activity 3

2011
×
★★★½
Edit this entry  
21
Paranormal Activity 2

Paranormal Activity 2

2010
×
★★★
Edit this entry  
20
Millennium Mambo

Millennium Mambo

2001
×
★★★★
Edit this entry  
19
Batman: Mask of the Phantasm

Batman: Mask of the Phantasm

1993
×
★★★
Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Sucker Punch

Sucker Punch

2011
×
★★★½
Edit this entry  
17
300

300

2006
×
½
Edit this entry  
16
Dawn of the Dead

Dawn of the Dead

2004
×
★★★
Edit this entry  
15
Megiddo: The Omega Code 2

Megiddo: The Omega Code 2

2001
×
★★★
Edit this entry  
15
The Omega Code

The Omega Code

1999
×
★★★
Edit this entry  
14
The Friends of Eddie Coyle

The Friends of Eddie Coyle

1973
×
★★★★½
Edit this entry  
12
The Black Tower

The Black Tower

1987
×
★★★★½
Edit this entry  
11
Millennium Actress

Millennium Actress

2001
×
★★★★½
Edit this entry  
10
Jigsaw

Jigsaw

2017
×
★½
Edit this entry  
10
Saw 3D

Saw 3D

2010
×
½
Edit this entry  
09
Saw VI

Saw VI

2009
×
★★½
Edit this entry  
08
Saw V

Saw V

2008
×
★★
Edit this entry  
08
Saw IV

Saw IV

2007
×
Edit this entry  
07
Saw III

Saw III

2006
×
★★
Edit this entry  
06
Saw II

Saw II

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Saw

Saw

2004
×
★★½
Edit this entry  
05
FTA

FTA

1972
×
★★★½
Edit this entry