• Black Is King

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★

  • Host

    ★★½

  • Greenland

    ★½

  • Peninsula

    ★½

  • Summer of 85

    ★★★

  • Archive

    ★★½

  • The Old Guard

    ★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Irresistible

    ★★½

  • Athlete A

    ★★★★

  • The Auschwitz Report

    ★★★★

  • Lapsis

    ★★★★

  • Josep

    ★★★★

  • Greyhound

    ★★½

  • The Rental

    ★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • Six to Six

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • The Kiosk

    ★★★½

  • Cramps

    ★★★

  • Stray

    ★★★★½

  • The World to Come

    ★★★★

  • Footsteps

    ★★★½

  • Scoob!

    ★½

  • A Ghost Waits

    ★★★½

  • The Half of It

    ★★★½

  • The Voice in Your Head

    ★★★

  • Extraction

    ★★

  • Beastie Boys Story

    ★★★★

  • Betrayal

    ★★★

  • Miracle Fishing

    ★★★★

  • Cowboys

    ★★★½

  • Sisters with Transistors

    ★★★★

  • Hysterical Girl

    ★★★½

  • Ayouni

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • The Hunt

  • Mulan

    ★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Bloodshot

    ★½

  • Mayor

    ★★★★

  • The Way Back

    ★★★½

  • The Trip to Greece

    ★★★½

  • There Is No Evil

    ★★★½

  • The Distraction

    ★★★½

  • Charlatan

    ★★★

  • Days

    ★★★★½

  • A Common Crime

    ★★★½

  • The Roads Not Taken

    ★★

  • Bad Tales

    ★★★½

  • The Woman Who Ran

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • My Little Sister

    ★★★½

  • Siberia

    ★★★½

  • Superman: Red Son

    ★½

  • Gunda

    ★★★★

  • Red Moon Tide

    ★★★½

  • Veins of the World

    ★★★½

  • Undine

    ★★★★

  • Encounters

    ★★★½

  • The Salt of Tears

    ★★★½

  • Kill It and Leave This Town

    ★★★★

  • Uppercase Print

    ★★★

  • Mogul Mowgli

    ★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • My Salinger Year

    ★★★

  • Emma.

    ★★★½

  • Fantasy Island

  • Sun Children

    ★★★½

  • Falling

    ★★½