• Eternals

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★

  • Pig

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • ODDTAXI

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Jakob's Wife

    ★★★½

  • Woodlands Dark and Days Bewitched: A History of Folk Horror

    ★★★★★

  • Best Sellers

    ★★★

  • Thus Spoke Kishibe Rohan

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★½

  • In the Earth

    ★★★★½

  • Censor

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★★★½

  • The Stand

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Heaven's Gate: The Cult of Cults

    ★★★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★

  • Riders of Justice

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★½

  • Vicious Fun

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • In Search of Darkness - Part II

    ★★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • On the Rocks

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★½

  • Fireball: Visitors From Darker Worlds

    ★★★★½

  • One Night in Miami...

    ★★★★★

  • The Lonely 19:00

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • An American Pickle

    ★★★★

  • The Stunt Double

    ★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★★★

  • The Day of Destruction

    ★★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • The Rental

    ★★★½

  • You Should Have Left

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★★

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★★½

  • The Forest of Love: Deep Cut

    ★★★★★

  • Best Wishes, Warmest Regards: A Schitt's Creek Farewell

    ★★★★

  • Good Enough: Making Shadowed

    ★★★★★

  • Shadowed

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Fukushima 50

    ★★★½

  • Sacrifice

    ★★★★

  • The AGFA Horror Trailer Show

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★★★

  • Fuel

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★★