• Dave Chappelle: The Closer

    ½

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★

  • Surviving 9/11

    ★★★★

  • Vacation Friends

    ★★

  • Shiny_Flakes: The Teenage Drug Lord

    ★★★★

  • BKFC 19: Paige VanZant vs Rachael Ostovich

  • Jolt

    ★½

  • Black Widow

    ★★

  • Shark Beach with Chris Hemsworth

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Friends: The Reunion

  • Wirecard - Die Milliarden-Lüge

    ★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ½

  • Wrong Turn

    ★★★½

  • Höllental

  • De Huwelijksreis

    ★★★★

  • Godmothered

    ★★

  • Scarlett

    ★★½

  • Puparia

  • Happiest Season

    ★★★½

  • AEW Full Gear 2020: The Buy-In

    ★★★

  • Barbie & Kendra Storm Area 51

    ★★

  • The Craft: Legacy

  • Holidate

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Wonderful Paradise

    ★½

  • American Pie Presents: Girls' Rules

  • Under ConTroll

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★

  • The East

    ★★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • Freaks – You're One of Us

    ★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★★

  • Rogue

    ★★★½

  • The Reckoning

    ★½

  • The Eight Hundred

    ★★

  • Faking Bullshit

    ★★★½

  • Black Water: Abyss

    ★★½

  • The Secret Garden

    ★★★

  • Crickets

  • Sniper: Assassin's End

    ★★★½

  • Becky

    ★★½

  • Debt Collectors

    ★★★

  • The Wrong Missy

    ★★★

  • Extraction

    ★★★

  • Father Soldier Son

    ★★★

  • Tom Segura: Ball Hog

    ★★★★★

  • The Hunt

    ★★★★

  • Spenser Confidential

  • Caught in the Net

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Isi & Ossi

    ★★

  • Emma.

    ★★★★½

  • 365 Days

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Kajillionaire

    ★★★½

  • ‎The Wedding‎

    ½

  • Bad Boys for Life

    ★½

  • Underwater

    ★★★½

  • The Grudge

  • Planet of the Tapes

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • The Ronda Rousey Story: Through My Father's Eyes

    ★★

  • Yummy

    ★★★½

  • Skyfire

    ★★★½

  • 6 Underground

    ★½